Araç TakipFix Araç Takip Sistemi bütün detaylarıyla rakiplerinden ayrılan bir üründür. Teknolojik olarak en üst düzeyde bir kalite ve 100% Türk mühendisliği ile geliştirilmektedir. Yüzlerce saygın firma Fix Araç Takip'in sunduğu çözümler ve kapsamlı özellikler sayesinde araçlarını kontrol altında tutmaktadırlar.

Fix Araç Takip Sistemi gelişmiş özellikleri ile rakipsiz bir ürünü kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Teknolojik olarak üstün bir alt yapı ile müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Araçlarınızın konumunu, hızını, kontak durumunu, yönünü 7 gün 24 saat canlı olarak takip edebilirsiniz.

Öncede tanımladığız hız limitine uyulmaması durumunda otomatik bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Hız limiti ihlallerini raporlayabilirsiniz.

Aracınızın çalınması gibi bir durumda, aracınızı sistem üzerinden bloke edebilir ve durdurabilirsiniz. Hırsızlık vakalarına karşı güvence sağlayabilirsiniz.

Araçlarınızın belirlediğinı noktalara giriş-çıkışını raporlayabilir, bölge ihlallerinden anında haber alabilirsiniz.

Sistemi kullanırken sayısal haritalara ek olarak, uydu göruntüleri, arazi haritaları ve izohips haritaları ile birçok haritadan faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Türkiye çapındaki bütün yol çalışmalarını araçlarınızın konumlarıyla beraber harita üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Sistemdeki bütün araçlarınızın bulundukları noktaların ayrı ayrı anlık hava durumu bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Aracınızın ani fren yapması durumunda bilgilendirme mesajı alabilir ve tespitleri rapor halinde görüntüleyebilirsiniz.

Harita üzerinde noktalar işaretleyerek, araç takibini kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Bu noktalar sayesinde araçlarınızın konumlarını etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Zengin arayüzü, dinamik filteleri ve grafikleri ile 32 farklı çeşit raporu görüntüleyebilir, geçmişe ait veriler de dahil olmak üzere 4 farklı formatta kaydedebilirsiniz.

Kullanışlı ve esnek yapısı sayesinde araç takip portalını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tarayıcı tabanlı hafif yapısı ile internet erişiminiz bulunan her türlü bilgisayardan ek bir kuruluma ihtiyaç duymadan erişim sağlayabilirsiniz.

Aracınızın geçmişe ait bulunduğu konumları harita üzerinde çok basit bir şekilde görüntüleyebilir, animasyon şeklinde oynatip simülasyonunu yapabilirsiniz.

Araç içi kamera, sesli iletişim modülü, kapı sensörü, depo kapağı sensörü, motor blokaj kiti, RFID okuyucu, acil durum butonu gibi zengin aksuar seçenekleri ile ihtiyaçlarıza uygun çözümler bulabilirsiniz.